Aktualności

Szkolenie w siedzibie firmy Alpfa-Inno Tec w Kasendorfie

W listopadzie dniach 24-27 listopada 2013 r. odbyło się w siedzibie firmy Alpha-Inno Tec w Kasendorfie odbyło się szkolenie dla instalatorów zajmujących się pompami ciepła, w którym uczestniczyła również nasza firma. Szkolenie zostało zorganizowane przez Przedsiębiorstwo HYDRO-TECH z Konina.

Cykliczne szkolenia z tematyki systemów grzewczych opartych na urządzeniach marki Alpha-InnoTec są nieodłącznym elementem współpracy Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin z instalatorami pomp ciepła. Listopadowe spotkanie dotyczyło zarówno szczegółowego omówienia oraz analizy oferowanego przez markę asortymentu, ale również możliwości dopasowania oferty dla potencjalnych inwestorów, z którymi współpracują instalatorzy.

szkolenie-alpfa-inno

Uczestnicy szkolenia w siedzibie firmy Alpha-Inno Tec w Kasendorfie

Drugim ważnym punktem spotkania była prezentacja instalacji grzewczych z wykorzystaniem wielu praktycznych sytuacji i rozwiązań, jakie mogą czekać na instalatorów. Na szkoleniu przedstawiono szeroką gamę informacji, począwszy od głównych zagadnień związanych z działaniem pomp ciepła Alpha-InnoTec, poprzez omówienie parametrów, trybów pracy oraz ich wydajności urządzeń. Instalatorzy otrzymali również liczne wskazówki projektowe związane z montażem i ustawieniem pomp ciepła, jak również z podłączeniem całego systemu grzewczego. Dodatkowym elementem, który docenili zebrani była prezentacja możliwości, jakie oferuje Regulator Luxtronik 2.0, w tym automatyka oraz konfiguracja systemów grzewczych za jego pośrednictwem.

Każdy mógł podzielić się swoją wiedzą na temat pomp ciepła, wymienić doświadczeniami, a także znaleźć odpowiedzi na pytania z zakresu systemów grzewczych wśród innych uczestników. Szkolenie pozwoliło przyjrzeć się fabryce urządzeń, środowisku i organizacji pracy w którym rocznie powstaje ponad 50 tysięcy pomp ciepła.

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający udział w nim. Dokument jest nie tylko pamiątką z wyjazdu, lecz również dowodem posiadanej wiedzy technicznej w zakresie urządzeń marki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress